zamosc.tv

Policjanci wezwani do awantury domowej zatrzymali poszukiwanego

dodano: 17 października 2018, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Policjanci wezwani do awantury domowej zatrzymali 31-latka poszukiwanego przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za posiadanie środków odurzających, które zostały ujawnione przy nim podczas zatrzymania.

Wczoraj dyżurny zamojskiej policji otrzymał informację, że w rodzinie mieszkającej w gminie Stary Zamość potrzebna jest pomoc policji. Zgłaszający informował, że pijany syn awanturuje się, grozi domownikom. Okazało się, że osobą, która wszczyna kłótnie był 31-latek poszukiwany przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności. Kiedy policjanci z Nielisza przyjechali udzielić pomocy, matka poszukiwanego z całą stanowczością zaprzeczyła, aby syn przebywał w domu, nie pozwalała również mundurowym wejść do mieszkania. Jednak policjanci nie dali wiary jej słowom i postanowili przeszukać mieszkanie. Nie pomylili się, w ukrytym za kotarą pomieszczeniu ukrywał się poszukiwany.
Przy zatrzymanym policjanci ujawnili białą substancję zawiniętą w folię. Po wykonanych badaniach okazało się, że w swoim składzie zawiera ecstasy. Narkotyk został zabezpieczony, a mężczyzna zatrzymany i po wykonanych czynnościach odwieziony do zakładu karnego.
W zakładzie karnym będzie przebywał najbliższe pół roku wykonując wcześniej orzeczoną przez sąd karę za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Przed sądem odpowie również za posiadanie środków odurzających, w tym przypadku sąd może orzec karę pozbawienia wolności do lat 3.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz