zamosc.tv

Amator perfum

dodano: 31 października 2018, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 32-latkowi podejrzewanemu o dokonanie kradzieży artykułów kosmetycznych w kilku zamojskich drogeriach. Jego łupem padły markowe perfumy. Łączną wartość strat oszacowano na kwotę blisko 2,5 tysiąca zł. Wczoraj mieszkaniec woj. podkarpackiego usłyszał zarzuty w tej sprawie.

W sobotę dyżurny zamojskiej komendy został powiadomiony o tym, że w jednym z zamojskich sklepów kosmetycznych na ul. Lubelskiej został ujęty sprawca kradzieży. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego. Mężczyzna wyszedł ze sklepu nie płacąc za wcześniej zabrane z półki flakony markowych perfum. Kiedy przekroczył linię kas został ujęty przez ochronę sklepu. Skradziony towar w nienaruszonym stanie wrócił do sklepu, a 32-latek trafił na komendę.   

Pracujący nad sprawą policjanci ustalili ponadto, że kradzież sklepowa na ul. Lubelskiej to nie jedyny czyn, którego dopuścił się mężczyzna. Okazało się bowiem, że kilka godzin wcześniej 32-latek dokonał kradzieży sklepowych również w innych zamojskich drogeriach, na ul. Sadowej oraz ul. Przemysłowej. W każdym z tych przypadków jego łupem padały markowe perfumy. Łączną wartość strat oszacowano na kwotę blisko 2,5 tysiąca zł.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz