zamosc.tv

„Ręce precz od dzieci!” Stanowisko Kościoła Nowego Przymierza

dodano: 06 marca 2019

„Ręce precz od dzieci!” Stanowisko Kościoła Nowego Przymierza
Kościół Nowego Przymierza z siedzibą w Lublinie wyraża stanowczy sprzeciw wobec nasilających się działań światowych i polskich neokomunistów i innych lewicowców, by zinstytucjonalizować proces demoralizacji polskich dzieci od najmłodszych lat.

Dokumentem międzynarodowym, który dał impuls do próby zmian w prawie i obyczaju, są „Standardy edukacji seksualnej w Europie” rekomendowane przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Wywracają one do góry nogami naturalne prawo rodziców do wychowania dzieci i poszanowania ich intymności.
Uważamy, że postulaty tego skandalicznego dokumentu mogą posłużyć lobby pedofilskiemu do deprawacji dzieci i czynienia ich ofiarami haniebnego procederu wykorzystywania seksualnego nieletnich. Jednoznacznie potępiamy też działania polskich polityków i autorytetów medialnych, które prowadzą do oswajania Polaków z tymi odrażającymi pomysłami, co nieuchronnie doprowadzi do zmian obyczajowych i prawnych likwidujących chrześcijański fundament etyczny stanowienia prawa w Polsce oraz uczynią z Polski miejsce niebezpieczne dla rodzin.
Wzywamy wszystkich ludzi dobrej woli oraz wszystkie środowiska społeczne do jednoznacznego potępienia tych niebezpiecznych i nieludzkich planów globalnych neokomunistów, które mają na celu zniszczenie chrześcijańskich wartości.
w imieniu Kościoła Nowego Przymierza w Lublinie 
Pastor Paweł Chojecki.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

dodano: 07:58, 07 marca 2019 przez: Reginis

NMoże i WHO przegięło , może nie, zresztą to są tylko ramy, a nie nakaz oraz jest to informacja dla edukatorów, władz do rozważenia . Za to pewne jest, że brak wiedzy ułatwia pedofilom obrzydliwe zabawy z dziećmi. Szkoda, że nie wyrzucają na zbity pysk takich kolesi ze swojego grona wszelkiego rodzaju klechy, no chyba, że mleko się rozleje i sądy państwowe oraz media zadziałają, bo jak nie to wszystko pod dywan i po kłopocie. Szkoda, że nie rozdzierają szat nad losem dzieci po spotkaniu ze zbokiem w kiecce klechy, za to stawiają pomniki pedofilom i ich pilnują, jak lud się oburza i chce je obalać. A dzieci, jak nie dowiedzą się o seksualności od profesjonalistów, to dowiedzą się na ulicy, od kolegów, z sieci i to nie będzie wiedza dopasowana do ich rozwoju, a raczej wulgarna, wyuzdana i zakłamana. Czy to jest lepsze? Od 1000 lat w Polsce nikt zindoktrynowany religijnie z dziećmi o seksie i seksualności człowieka nie rozmawia. Czy to sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi, że lepiej się rozwijamy jako ludzie, jako społeczeństwo? Czy to sprawia, że mamy mniej lęków, niepewności, samobójstw pośród dorastających młodych ludzi niż w innych krajach? Czy to sprawia, że wykluczenie, przemoc, stygmatyzacja ludzi, którzy urodzili się z odmiennością jest mniejsza, czy większa w Polsce? Czy dzielenie ludzi jest rolą kościoła? Czy wykluczanie, podziały, stygmatyzacja jest rolą kościoła? Czy to jest na pewno dobre i moralne? Czy zatajanie informacji o tym, że są ludzie, którzy czują inaczej jest moralne? Czy wiedza dopasowana do etapu rozwoju i podana w sposób właściwy, odpowiednim językiem jest zła? Zacytuj

dodano: 00:27, 07 marca 2019 przez: Kokospoko

Dobre. Tylko jeden kościół w Polsce się odważył zaprotestować? Zacytuj

dodano: 23:34, 06 marca 2019 przez: Karol

Nieliczne głosy sprzeciwu dla demoralizacji są godne upowszechnienia. Dziękuję Kościołowi Nowego Przymierza w Lublinie i 
Pastorowi Pawłowi Chojeckiemu. Zacytuj