zamosc.tv

Nielegalne automaty

dodano: 17 maja 2019, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

Wspólne działania hrubieszowskich kryminalnych oraz funkcjonariuszy służby celno-skarbowej z oddziału w Zamościu doprowadziły do ujawnienia i zabezpieczenia dwóch nielegalnych automatów do gier hazardowych. Urządzenia "działały" w barze na terenie gminy Uchanie. Właścicielowi sprzętu grozi do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Hrubieszowscy policjanci zajmujący się przestępczością gospodarczą wraz z funkcjonariuszami celno-skarbowymi z Krajowej Administracji Skarbowej pojechali wczoraj na kontrolę do jednego z lokali na terenie gminy Uchanie pod kątem urządzania nielegalnych gier na automatach.
W lokalu ujawnili dwie włączone i udostępnione dla graczy maszyny. Okazało się, że na urządzeniach tych znajdują się gry zawierające elementy losowości, a automaty wypłacają pieniądze za uzyskane w trakcie gry punkty. Maszyny zostały zabezpieczone przez Krajową Administrację Skarbową do dalszego postępowania.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz